| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92249642 |
| Color | Off-White - 94.49 x 15.75 x 17.72 in |
| Size | 39.37 x 15.75 x 17.72" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
This colorful planter is a fantastic addition to any garden or patio, fusing practicality with the charm of modern design. It's super versatile, perfect for indoor and outdoor use, making it essential for plant lovers who value durability.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92249642 |
| Color | Off-White - 94.49 x 15.75 x 17.72 in |
| Size | 39.37 x 15.75 x 17.72" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
vidaXL Planter in Steel - 39.37 x 15.75 ... |
Gymax Lawn Roller Push/Tow Behind a Trac... |
1200 LBS Heavy Duty Steel Garden Cart, U... |
4x2x2ft 2Pcs Galvanized Raised Garden Be... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $137.99 | $143.99 | $197.49 | $115.99 |
| Brand | vidaXL | Gymax | Coromose | Coromose |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |