| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92249653 |
| Color | Grey - 125.98 x 15.75 x 29.53 in |
| Size | 39.37 x 15.75 x 17.72" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
This colorful planter is a fantastic addition to any garden or patio, fusing practicality with the charm of modern design. It's super versatile, perfect for indoor and outdoor use, making it essential for plant lovers who value durability.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92249653 |
| Color | Grey - 125.98 x 15.75 x 29.53 in |
| Size | 39.37 x 15.75 x 17.72" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
44" Tow-Behind Lawn Sweeper, Leaf & Gras... |
Heavy Duty Vehicle Wheel Dollies for Mov... |
Corona BP7100 1 inch Forged Dual Cut Byp... |
4pcs Mini Garden Hand Succulent Transpla... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $238.49 | $115.99 | $52.49 | $9.99 |
| Brand | Coromose | Garvee | Corona | Unique Bargains |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |