| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Dining Tables |
| Availability | In Stock |
| SKU | 67822035 |
| Color | Brown 70.9" x 35.4" x 29.5" |
| Size | 70.9" x 35.4" x 29.5" |
| Condition | new |
| Material | Acacia |
This wooden dining table adds a touch of rustic charm to your garden, terrace, or patio! This outdoor table is made of solid acacia wood, a hardwood with dense grains. This beautifully-designed wooden table is stable, durable and eye-catching.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Dining Tables |
| Availability | In Stock |
| SKU | 67822035 |
| Color | Brown 70.9" x 35.4" x 29.5" |
| Size | 70.9" x 35.4" x 29.5" |
| Condition | new |
| Material | Acacia |
vidaXL Outdoor Dining Table Patio Table ... |
Wood Dining Table Corona Black | Furnitu... |
Signature Design by Ashley Robbinsdale W... |
79" Long Kitchen Dining Table for 6-8 Pe... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $256.99 | $286.49 | $1,169.99 | $199.99 |
| Brand | vidaXL | Furniture Dash | Signature Design by Ashley | FARFARVIEW |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |