| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Dining Tables |
| Availability | In Stock |
| SKU | 67822036 |
| Color | Brown 86.6" x 35.4" x 29.5" |
| Size | 86.6" x 35.4" x 29.5" |
| Condition | new |
| Material | Acacia |
This wooden dining table adds a touch of rustic charm to your garden, terrace, or patio! This outdoor table is made of solid acacia wood, a hardwood with dense grains. This beautifully-designed wooden table is stable, durable and eye-catching.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Dining Tables |
| Availability | In Stock |
| SKU | 67822036 |
| Color | Brown 86.6" x 35.4" x 29.5" |
| Size | 86.6" x 35.4" x 29.5" |
| Condition | new |
| Material | Acacia |
46" Round Dining Table Kitchen Table for... |
59'' Round Marble Dining Table with Soli... |
Rectangular Two-tone Finish Dining Table... |
78 inch Wood Dining Table with Four Poli... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $514.99 | $1,324.99 | $705.99 | $1,509.99 |
| Brand | Lirago | HELIA | Simple Relax | Unbranded |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |