| Brand | Zipperstop |
| Merchant | Amazon |
| Category | Home & Garden |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0FM9NS1WP |
| Color | White #501W |
| Size | 7" Inches |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Home & Garden |
| Product Type | Arts, Crafts & Sewing > Sewing > Sewing Notions & Supplies > Fasteners > Zippers |
YKK #5 Brass Separating (Open-End) "Inside/Outside" Reversible Slide Zippers Ideal For Jackets. Medium-Weight Zipper With Open Bottom, Brass Teeth "Inside/Outside" Reversible Pull. Features Tooth Size of 5 (5 mm), Tooth Color Brass, 1 3/16" Top Extension And Automatic Lock Slider. 1 Zipper Per Pack, Color White #501W And Choose Your Length 5" To 48" From The Menu. Made In The United States. The Zipper Is Made From Brass, A Durable And Resistant Metal. Designed For Use In Jackets, But It Can Also Be Used In Other Applications, Such As Bags, Backpacks, Or Luggage. The Reversible Feature Allows The Zipper To Be Installed With The Zipper Pulls On Either Side, Providing Flexibility In Design And Functionality. Please Note: Actual Colors May Vary From Picture Due To Computer Setting Variances.
| Brand | Zipperstop |
| Merchant | Amazon |
| Category | Home & Garden |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0FM9NS1WP |
| Color | White #501W |
| Size | 7" Inches |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Home & Garden |
| Product Type | Arts, Crafts & Sewing > Sewing > Sewing Notions & Supplies > Fasteners > Zippers |
DII Modern Zig Zag Throw Blanket Woven C... |
Round Bedside Table Nordic Plastic Night... |
Zonon 30 Pieces Kraft Paper Drawer Box, ... |
MitoVilla Blue Waffle Fabric Shower Curt... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $8.95 | $93.97 | $21.99 | $17.99 |
| Brand | DII | Daily Deals Depot | Zonon | MitoVilla |
| Merchant | Amazon | Inspire Uplift | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock Scarce |