| Brand | Fulorni |
| Merchant | Amazon |
| Category | Home & Garden |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0FFT7C43V |
| Color | Black |
| Size | 19"x15" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Ceramic Porcelain |
| Google Product Category | Home & Garden |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Kitchen & Bath Fixtures > Bathroom Fixtures > Bathroom Sinks > Vessel Sinks |
Rectangular vessel sink with sleek and elegant european inspired modern contemporary style design. This black vessel sink is widely used in bathrooms, restaurants, office buildings, schools, and RVs, etc. Low-absorption ceramic porcelain bathroom vessel sink – Smooth, non-porous surface with durable baked-on glaze and high-gloss finish that resists stains, scratches, and fading. Rectangle vessel sink above counter/top mount installation. Fit 1-3/4" Center Drain Hole. Ceramic bathroom vessel sink dimension: 19" W x 15" D x 5-1/2" H. Complete package includes a 19"x15" matte black bathroom vessel sink, a faucet combo, a pup-up drain, necessary faucet and drain installation pipes, etc. You don’t need to purchase separately. If any quality issue about the black rectangular vessel sink, please reach out to us, our customer care team is always ready to help you - Fulorni Service. 19 inch black rectangular vessel sink with faucet and drain, 19x15 ceramic above counter vanity basin with faucet, rectangular lavatory vessel sink with faucet, black bathroom vessel sinks with faucet, rectangular ceramic sink above counter, modern vanity vessel basin with faucet, 19 inch matte black rectangular vessel sink, corner bathroom vessel sinks bath sink black
| Brand | Fulorni |
| Merchant | Amazon |
| Category | Home & Garden |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0FFT7C43V |
| Color | Black |
| Size | 19"x15" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Ceramic Porcelain |
| Google Product Category | Home & Garden |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Kitchen & Bath Fixtures > Bathroom Fixtures > Bathroom Sinks > Vessel Sinks |
Light Purple Lavender Floral Hand Towels... |
Moen YG8812BN Bathroom Safety 12-Inch St... |
Jimin BTS - FACE [2 Album ver. + 1 Wever... |
LaBdip Olivia Rodrigo Poster Guts Album ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $12.99 | $101.09 | $59.80 | $4.00 |
| Brand | BitKan | Moen | Big Hit Entertainment | LaBdip |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock Scarce | In Stock | Available Date | In Stock |