| Brand | Booms Fishing |
| Merchant | Amazon |
| Category | Sporting Goods |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0F37BYMRR |
| Color | 5 Mixed Colors_2in |
| Size | 2" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Aluminum |
| Google Product Category | Sporting Goods |
| Product Type | Sports & Outdoors > Outdoor Recreation > Accessories > Accessory & Keychain Carabiners |
Aluminum Caribeaners: Made of superior durable lightweight aircraft aluminum alloy, rust and corrosion resistance. Durable and Practical: The aluminium alloy gate of these keychain clips can quickly attach to a wide range of fixing points that is secure and practical. Multi-Use Carabiners: The caribeaner is suitable for outdoor fishing, hiking, backpacking, camping, traveling, riding, kayaking etc., also used to attach the water bottle or used as gear hanger, keychain, backpack buckle, pet rope buckle, etc. Important Note: These mini carabiners are not applicable for climbing, swing, hammock, punching bag, etc. Package Contents: 20pcs 2" assorted colors keychain carabiners: 4pcs black + 4pcs red + 4pcs gold + 4pcs blue + 4pcs green These compact carabiners excel at keeping your essentials organized and accessible. Use them to attach water bottles to backpacks, secure keys to belt loops, hang camping gear, organize tools, attach accessories to luggage, and much more. The possibilities are endless!
| Brand | Booms Fishing |
| Merchant | Amazon |
| Category | Sporting Goods |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0F37BYMRR |
| Color | 5 Mixed Colors_2in |
| Size | 2" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Aluminum |
| Google Product Category | Sporting Goods |
| Product Type | Sports & Outdoors > Outdoor Recreation > Accessories > Accessory & Keychain Carabiners |
EL CHARRO Bosal De Cuero para Caballo, R... |
Barbell Rack Stand Vertical Olympic Bar ... |
JZOPIDL Roman Chair Back Extention - Ang... |
GAOIYO Teen Girls Training Bra Cotton Wi... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $38.99 | $25.99 | $459.99 | $32.39 |
| Brand | EL CHARRO | Tamisom | JZOPIDL | GAOIYO |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock Scarce | In Stock | Leadtime | In Stock |