| Brand | MYHSBYO |
| Merchant | Amazon |
| Category | Luggage & Bags |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0F29BTT7V |
| Color | A Black |
| Size | 16.5"X11.8"X7.8" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Polyester |
| Google Product Category | Luggage & Bags |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Luggage & Travel Gear > Backpacks > Kids' Backpacks |
[Kids School Backpack Size]This 3-in-1 set includes a school backpack(16.5"X11.8"X7.8"),lunch Bag(9"X8.2"X3.9"), and a large-capacity pencil case(9"), perfectly designed for school days, family trips, or weekend adventures. Ideal for organizing books, snacks, art supplies, and clothes for kids aged 5-12. [CUte Backpack Details]High quality of Polyester fiber made,Comfortable breathable widened straps and ventilation back design, effectively relieve shoulders pressure; 3 layers of comfortable system: breathable mesh system; widening delivery system [Girls Backpack Multi-Pocket Design]Main compartment fits laptops up to 14", while 4 front pockets + 2 side mesh pockets offer quick access to water bottles, keys and snacks Recommended Age:5-12 Years Old. The kids school backpack is ideal for various occasions like school, travel, hiking and camping ,tourism.This cute elementary student bookbag is the best choice for back to school, Christmas, New Year, Birthday gifts.
| Brand | MYHSBYO |
| Merchant | Amazon |
| Category | Luggage & Bags |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0F29BTT7V |
| Color | A Black |
| Size | 16.5"X11.8"X7.8" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Polyester |
| Google Product Category | Luggage & Bags |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Luggage & Travel Gear > Backpacks > Kids' Backpacks |
I IHAYNER Girls Bowknot Cute Leather Bac... |
TXHVO 16" Backpack for Girls Boys 4-8, 3... |
Tiny Twinkle Diaper Bag Organizing Pouch... |
Aganmi Chenille Letter Crossbody Bags fo... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $23.99 | $26.99 | $14.95 | $12.99 |
| Brand | I IHAYNER | TXHVO | Tiny Twinkle | Aganmi |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | Available Date | In Stock | In Stock | In Stock Scarce |