| Brand | Idocolors |
| Merchant | Amazon |
| Category | Computers |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0DY1JZ51W |
| Color | Red Cherry |
| Size | 10.2" iPad 7th/8th/9th Generation |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Thermoplastic Polyurethane |
| Google Product Category | Electronics > Computers |
| Product Type | Electronics > Computers & Accessories > Tablet Accessories > Bags, Cases & Sleeves > Cases |
[Compatible with iPad 7th/8th/9th Generation]: This foldable Pad case is designed for iPad 2019/2020/2021 generation, 10.2 inch, (Model Number: A2602 / A2603 / A2604 / A2605 / A2270 / A2428 / A2429 / A2430 / A2197 / A2198 / A2200). NOTE: NOT compatible with any other models, please check your model number before placing order. Built-in pencil holder: This case has a slot for Pencil 1st generation and the USB-C to Pencil Adapter. Easily to carry your iPad pencil with your device. (Pencil & Adapter is NOT included) Full Protection & Trifold Stand: Hardshell back cover with flexible TPU bumper protects your iPad from shocks, drops and impacts. The triple adjustable stand allows the viewing Angle of the Pad to be adjusted at will for a variety of use cases Precise Cutouts: Precise cutouts allow access to all ports and buttons, And the crystal clear back cover will proudly show off the Apple icon. Auto Wake/Sleep: This case features a unique magnetic clasp that automatically wakes your iPad when opened and puts the device to sleep when closed. This helps reduce battery loss and extend the standby time.
| Brand | Idocolors |
| Merchant | Amazon |
| Category | Computers |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0DY1JZ51W |
| Color | Red Cherry |
| Size | 10.2" iPad 7th/8th/9th Generation |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Thermoplastic Polyurethane |
| Google Product Category | Electronics > Computers |
| Product Type | Electronics > Computers & Accessories > Tablet Accessories > Bags, Cases & Sleeves > Cases |
VIVOCH 50 Pcs Cat5 Cat5E Cat6 Strain Rel... |
Lebakort Hard Case Compatible with Logit... |
ZoneFoker for iPad (A16) Case 11th Gener... |
(3Pcs) God Says You are Sticker, Christi... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $9.99 | $31.99 | $19.99 | $8.99 |
| Brand | VIVOCH | Lebakort | ZoneFoker | CATRACOS |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock Scarce | In Stock | In Stock |