| Brand | Adamanta |
| Merchant | Amazon |
| Category | Computers |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0DRWDQ6Y9 |
| Color | Compatible ASUS 3200MHz Memory |
| Size | (32GBx1) 32GB |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Electronics > Computers |
| Product Type | Electronics > Computers & Accessories > Computer Components > Internal Components > Memory |
32GB ( 32GBx1 ) DDR4 3200 MHz Non-Parity/Non-ECC Unbuffered SODIMM DRAM Memory 260 pin Dual Rank Module. PC4-25600 | 2Rx8 | 1.2v | SODIMM Compatible with ASUS ROG Zephyrus G15 (Ryzen 4000) GA502, GA502IU, GA502IV Gaming Laptop Accelerate your programs and increase your system memory to 8GB , 16GB , 32GB , 64GB , or even 128GB with supported computer systems installing Adamanta Memory. Memory modules by Adamanta comes with Limited Lifetime Warranty so you know you will have the support for your investment. Don't trust just any memory module out there. Every single piece sold are stress tested for reliability and longevity.
| Brand | Adamanta |
| Merchant | Amazon |
| Category | Computers |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0DRWDQ6Y9 |
| Color | Compatible ASUS 3200MHz Memory |
| Size | (32GBx1) 32GB |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Electronics > Computers |
| Product Type | Electronics > Computers & Accessories > Computer Components > Internal Components > Memory |
AC Adapter Charger Power Supply for HP P... |
SSD mSATA 256GB Dogfish Internal Solid S... |
BLOSOMEET Case for iPad Pro 13 Inch 2024... |
LOVEVOOK Laptop Bag for Women Puffer Wor... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $14.99 | $65.30 | $29.99 | $42.89 |
| Brand | Futurebatt | Dogfish | BLOSOMEET | LOVEVOOK |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock Scarce | In Stock | In Stock |