| Brand | LIANGSTAR |
| Merchant | Amazon |
| Category | Computers |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0DR1T3S8V |
| Color | Dark Gray |
| Size | 4.33in diameter, 0.78in height |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Metal |
| Google Product Category | Electronics > Computers |
| Product Type | Electronics > Computers & Accessories > Computer Accessories & Peripherals > Audio & Video Accessories > Computer Microphones |
【Clear Sound & Noise Reduction】This omnidirectional computer microphone has a built-in DSP smart chip, which can pick up your voice 360 degrees and automatically reduce noise, making your voice clearer and louder. 【5 Voice Change & 7 RGB Modes】There are 5 sound modes to choose from: Original Voice (N), Female Voice(F), Male Voice (M), Monster Voice (B), and KTV Voice (K). These modes make games and chats more interesting, and 7 RGB lighting changes can also add atmosphere as needed. 【One-Button Mute & Volume Control】The USB microphone has a blue indicator light when it is on, and a red indicator light when the one-button mute is on. The Mic's convenient volume control button allows you to increase or decrease the volume as needed. 【Plug and Play & Widely Compatible】No need to install drivers, just connect the microphone to your PC or laptop and it will work. This desk condenser microphone is compatible with Windows 7/8/10/11, Mac OS, and PS4/PS5. 【Easy to Carry & Creative Exterior Design】The HK1 microphone is only 4.33in diameter, 0.78in height, and weighs only 3.5 ounces, so you can carry it with you without taking up space. The excellent appearance design highlights your extraordinary self. 【One Microphone for Multiple Uses】This desktop microphone has a wide range of uses. It can be used for games, chatting, video conferencing, and online classes, as well as streaming, YouTube, podcasting, and recording. the mic for you
| Brand | LIANGSTAR |
| Merchant | Amazon |
| Category | Computers |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0DR1T3S8V |
| Color | Dark Gray |
| Size | 4.33in diameter, 0.78in height |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Metal |
| Google Product Category | Electronics > Computers |
| Product Type | Electronics > Computers & Accessories > Computer Accessories & Peripherals > Audio & Video Accessories > Computer Microphones |
20W USB-C Fast Charging Fit for TCL Tabl... |
AIMSA RGB Gaming Mouse Pad with Wireless... |
SANDUODD for iPad Pro 13 inch Case M5/M4... |
Tudguiloae for Tab A9 Plus 2023 Case, Li... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $12.99 | $29.99 | $32.99 | $6.99 |
| Brand | LIAUBN | AIMSA | SANDUODD | Tudguiloae |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock Scarce | In Stock | Leadtime |