| Brand | YKK |
| Merchant | Amazon |
| Category | Home & Garden |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0DMKX2QC3 |
| Color | Navy #560W |
| Size | 27" Inches |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Home & Garden |
| Product Type | Arts, Crafts & Sewing > Sewing > Sewing Notions & Supplies > Fasteners > Zippers |
YKK #5 Molded Plastic Reversible Separating, Open-End Zippers for Jackets, Coats, Parkas And More The Slider Is Reversible (It Flips From One Side Of The Zipper To Another) Tooth Size Of 5 (5mm) Matches Tape Zipper And Pull, 1" Top Extension And Automatic Lock Zipper Pull. Molded Plastic Is Lighter Than Metal Zippers Of The Same Size Color Of The Tape, Slider And Teeth Is Navy / 2 Zippers Per Pack Teeth Made Of Injected Plastic Elements, Such As Polyacetal Resin / Tape - 100% Polyester YKK #5 Is AMedium Weight Zipper That Works Perfectly For All Types Of Activewear And Sports Equipment The Slider Is Reversible ( It Flips From One Side Of The Zipper To Another) Made From The Finest Quality Plastic To Ensure Extra Strength & Reliability. Please Note Actual Colors May Vary From Picture Due To Computer Setting Variances.
| Brand | YKK |
| Merchant | Amazon |
| Category | Home & Garden |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0DMKX2QC3 |
| Color | Navy #560W |
| Size | 27" Inches |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Home & Garden |
| Product Type | Arts, Crafts & Sewing > Sewing > Sewing Notions & Supplies > Fasteners > Zippers |
Madelyn Carter 4 x 10 Cast Aluminum Line... |
MSCFTFB 100 Pieces Mini Tassels Mala Tas... |
Mayfair Linen 100% Egyptian Cotton Print... |
Mayfair Linen 100% Egyptian Cotton Print... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $31.95 | $10.98 | $82.99 | $72.99 |
| Brand | Madelyn Carter | MSCFTFB | Mayfair Linen | Mayfair Linen |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock Scarce | In Stock Scarce |