| Brand | LE SKY |
| Merchant | Amazon |
| Category | Jewelry |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0DBCFF5ZQ |
| Color | W14x21mm |
| Size | 14x21mm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Pearl |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Jewelry |
| Product Type | Arts, Crafts & Sewing > Beading & Jewelry Making > Charms |
Material:natural freshwater cultured pearl pendants,natural color,no dyeing. Package:10 Pcs. Size:14x21mm. Applications: these pearl charms are suitable for making necklaces, bracelets, earrings, keychains, cellphone straps, brooches and so on. They are also great decorations for home, wedding, wedding dress, veils, bouquet, etc.
| Brand | LE SKY |
| Merchant | Amazon |
| Category | Jewelry |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0DBCFF5ZQ |
| Color | W14x21mm |
| Size | 14x21mm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Pearl |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Jewelry |
| Product Type | Arts, Crafts & Sewing > Beading & Jewelry Making > Charms |
Covet Jewelry D Shape Titanium Anodized ... |
3/4 inch Round Sterling Silver Diamond L... |
925 Sterling Silver Letter Charms for Pa... |
SHNIAN 6PCS Cross Ring - Comfort Sport S... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $9.99 | $70.80 | $16.14 | $21.99 |
| Brand | Covet Jewelry | Sabrina Silver | BETTY&SARAH | shnian |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |