| Brand | GPI POLY |
| Merchant | Amazon |
| Category | Health & Beauty |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0D92ZB79V |
| Size | 4" X 3" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Health & Beauty |
| Product Type | Health & Household > Products > Household Supplies > Paper & Plastic > Disposable Food Storage > Food Storage Bags |
These bags are small and are meant for nuts, candy, seeds, cut up & vegetables, food storage, freezer storage & more. Not meant for sandwiches are larger food items High quality Slider Zip Bags with high quality seal that protects your product. All virgin polyethylene meets FDA and USDA requirements. Slider bags are the easiest to open and close, just slide the zip! The openings on the bags are 1.5" narrower than the width of the bag. 1000 Count - Slider Zip Food Storage Snack Bags, 4" x 3" 2 Mil, Strong & Durable For Freezer Storage, For Nuts, Candy, Snacks, Seeds, Jewelry & More. GPI
| Brand | GPI POLY |
| Merchant | Amazon |
| Category | Health & Beauty |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0D92ZB79V |
| Size | 4" X 3" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Health & Beauty |
| Product Type | Health & Household > Products > Household Supplies > Paper & Plastic > Disposable Food Storage > Food Storage Bags |
Provocalips Lip Colour #710-Kiss Off... |
VisionGlobal Blue Light Blocking Glasses... |
Sandstone Scandinavia Intense Care Lipst... |
Live Easy - CPAP Dust Cover - CPAP Hose ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $21.00 | $19.95 | $12.99 | $10.99 |
| Brand | Rimmel | VisionGlobal | Sandstone Scandinavia | Live Easy |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock Scarce | In Stock Scarce | In Stock | In Stock |