| Brand | Hicarer |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0D82LWJ4V |
| Color | Silver |
| Size | 1-1/2" OD 0.06" Wall Thickness 2 Feet Length |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Stainless Steel |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Industrial & Scientific > Hydraulics, Pneumatics & Plumbing > Tubes, Pipes & Hoses > Tubing > Metal Tubing |
No description available for this product.
| Brand | Hicarer |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0D82LWJ4V |
| Color | Silver |
| Size | 1-1/2" OD 0.06" Wall Thickness 2 Feet Length |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Stainless Steel |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Industrial & Scientific > Hydraulics, Pneumatics & Plumbing > Tubes, Pipes & Hoses > Tubing > Metal Tubing |
Qfitt Super Hold Lace Tape Roll Type Dou... |
XITER 4pcs ABS RED Car Interior Automobi... |
Bates- Stainless Steel Fender Washers, 1... |
Laser in Use Do Not Enter Sign, ANSI War... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $8.93 | $38.88 | $8.85 | $10.99 |
| Brand | Generic | XITER | Bates Choice | Sigo Signs |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock Scarce | In Stock | In Stock | In Stock |