| Brand | Lhazemu |
| Merchant | Amazon |
| Category | Home & Garden |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0CXPB3RQV |
| Color | 6.3x4.33x3.54 inch (160 x 110 x90 mm |
| Size | 6.3x4.33x3.54 inch (160 x 110 x90 mm) |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Google Product Category | Home & Garden |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Electrical > Electrical Boxes, Conduits & Fittings > Electrical Boxes |
Project Boxes for Electronics: Made of high-quality ABS material that offers outstanding impact resistance and electrical insulation, Moisture-proof, sunscreen, anti-corrosion, and durable for years of use. Electrical Enclosure Size: Outer size of the project box: (6.3x4.33x3.54 inch (160 x 110 x90 mm) IP65 Waterproof & Dustproof Rating: Solid construction and IP65 waterproof & dustproof rating to protect against dust, corrosion, and splashing water, durable for years of use. Wild Application: Widely used for electronic projects, instrument enclosures, power supply units, temperature controller boxes, etc. Package Content】- 1 x Black junction box, 4 x screws, 1x sealing gasket, 4 x M16 cable glands Project Box ABS Plastic IP65 Waterproof Dustproof Electrical Junction Box Outdoor Enclosure for Electronics Black
| Brand | Lhazemu |
| Merchant | Amazon |
| Category | Home & Garden |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0CXPB3RQV |
| Color | 6.3x4.33x3.54 inch (160 x 110 x90 mm |
| Size | 6.3x4.33x3.54 inch (160 x 110 x90 mm) |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Google Product Category | Home & Garden |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Electrical > Electrical Boxes, Conduits & Fittings > Electrical Boxes |
AthLike Automatic Trash Can,16 Gallon To... |
Rubber Cutting Board Feet with Stainless... |
Renditions Gallery Color Pop Bouquet Wal... |
Simplicity SS9732OS Cuddly Plush Animal ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $83.99 | $12.99 | $35.68 | $14.87 |
| Brand | AthLike | Otrestodyl | Renditions Gallery | Simplicity |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock Scarce |