| Brand | Omicron |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0CD2STS19 |
| Size | 90mm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | 1.2µm 90mm |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Industrial & Scientific > Filtration > Lab Filters > Glass Fiber Filters |
Biologically inert High dirt holding capacity Collection of suspended solids in potable water Filtration of natural and industrial wastes Low resistance with high filtration efficiency Hydrophilic material membrane Low extractable
| Brand | Omicron |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0CD2STS19 |
| Size | 90mm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | 1.2µm 90mm |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Industrial & Scientific > Filtration > Lab Filters > Glass Fiber Filters |
TA Thermal Overload Relay TA25DU-8.5M | ... |
RIH Pneumatics Solenoid Valve 3/8"NPT DC... |
DayMark Safety Systems DuraMark IT110059... |
Cambro 16HP150 Amber 6" H Full Size High... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $34.94 | $20.49 | $7.40 | $28.14 |
| Brand | BREBIDMM | RIH | DayMark Safety Systems | Cambro |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock Scarce | In Stock | In Stock Scarce |