| Brand | ZOOEASS |
| Merchant | Amazon |
| Category | Luggage & Bags |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0BWJM3GCY |
| Color | Wide: 1.5"(3.8cm)flower5 |
| Size | Wide: 1.5"(3.8cm) |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Canvas |
| Google Product Category | Luggage & Bags |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Luggage & Travel Gear > Travel Accessories > Luggage Straps |
★Hardware - This style in Nickel hardware. Snap hooks fit up to 8mm diameter rings. ★Fashionable - New trendy design. beautiful guitar style strap renew your bag (Suitable for most of the chain bags Crossbody Bags Satchels Shoulder Bags Gym Bags Laptop Bags Messenger Bags) ★Comfortable - This strap is wide and soft. so it is very comfortable. relax your shoulder perfectly. strap 1.5"(about 3.8cm) ★Quality - Made from high quality canvas and very good craftsmanship. MONEY BACK GUARANTEE! If Anything Happens to Your Straps Just Let US Know and We Will Replace it. ★Adjustable - Adjustable length(including snap hooks): 28.5"~49.2". it is long enough to wear on the shoulder or cross body. use it as a decorative accessories for your bag also a good choice.
| Brand | ZOOEASS |
| Merchant | Amazon |
| Category | Luggage & Bags |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0BWJM3GCY |
| Color | Wide: 1.5"(3.8cm)flower5 |
| Size | Wide: 1.5"(3.8cm) |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Canvas |
| Google Product Category | Luggage & Bags |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Luggage & Travel Gear > Travel Accessories > Luggage Straps |
Personalized Bunker Gear Duffle Bag, Cus... |
Sharecolor Girls Backpack for School, Pe... |
Wrangler Tote Bag for Women Western Purs... |
Lay-n-Go Cosmo Layflat Drawstring Cosmet... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $69.99 | $24.99 | $32.99 | $19.95 |
| Brand | Lollory | Sharecolor | Montana West | Lay-n-Go |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |