| Brand | ZOOEASS |
| Merchant | Amazon |
| Category | Luggage & Bags |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0BWJJYDCL |
| Color | Wide: 1.5"(3.8cm)flower3 |
| Size | Wide: 1.5"(3.8cm) |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Canvas |
| Google Product Category | Luggage & Bags |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Luggage & Travel Gear > Travel Accessories > Luggage Straps |
★Hardware - This style in Nickel hardware. Snap hooks fit up to 8mm diameter rings. ★Fashionable - New trendy design. beautiful guitar style strap renew your bag (Suitable for most of the chain bags Crossbody Bags Satchels Shoulder Bags Gym Bags Laptop Bags Messenger Bags) ★Comfortable - This strap is wide and soft. so it is very comfortable. relax your shoulder perfectly. strap 1.5"(about 3.8cm) ★Quality - Made from high quality canvas and very good craftsmanship. MONEY BACK GUARANTEE! If Anything Happens to Your Straps Just Let US Know and We Will Replace it. ★Adjustable - Adjustable length(including snap hooks): 28.5"~49.2". it is long enough to wear on the shoulder or cross body. use it as a decorative accessories for your bag also a good choice.
| Brand | ZOOEASS |
| Merchant | Amazon |
| Category | Luggage & Bags |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0BWJJYDCL |
| Color | Wide: 1.5"(3.8cm)flower3 |
| Size | Wide: 1.5"(3.8cm) |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Canvas |
| Google Product Category | Luggage & Bags |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Luggage & Travel Gear > Travel Accessories > Luggage Straps |
Fitvc School Backpack for Boys - Game Bo... |
XiaoGalaee Halloween Cat Crossbody Bag w... |
ISaikoy Anime The Apothecary Diaries Bac... |
G4Free Sling Bag RFID Blocking Lightweig... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $35.99 | $5.99 | $39.99 | $24.99 |
| Brand | Fitvc | XiaoGalaee | ISaikoy | G4Free |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |