| Brand | OSOPOLA |
| Merchant | Amazon |
| Category | Office Supplies |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0BNZZ924J |
| Color | 6 Pocket(97mm X 82mm Each Pocket |
| Size | Page Size: 28x21cm/11.0x8.3 inch[10 pages/pack] |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Plastic |
| Google Product Category | Office Supplies |
| Product Type | Toys & Games > Collectible Toys > Collectible Display & Storage > Coin Collecting Storage |
Broad Compatibility - Standard 9-hole pitch brings widely compatibility, which compatible with A4 European 4 ring(3 x 80mm spacing), ISO 838 binder (80mm spacing), US 3 ring(2 x 4.25 inch spacing), etc. Well Designed - Each of pockets comes with a anti-slip cover above its to prevent drop of coins. Suitable for coins , tokens , medallions , badges Page Dimension - 28.0cm x 21.0cm/11.0'' x 8.3'' for each page, which suitable for binders of both A4 and letter size Pocket Size - 97 x 82mm/3.82 x 3.23 inch [6 grids per page], 65 x 84mm/2.56 x 3.30 inch [9 grids per page], 62 x 62mm/2.44 x 2.44 inch [12 grids per page], 45 x 45mm/1.77 x 1.77 inch [20 grids per page], 35 x 35mm/1.38 x 1.38 inch[30 grids per page], 29 x 29mm/1.14 x 1.14 inch [42 grids per page] Quality Material - Made of acid-free PVC. Provide well protection of dust-proof and waterproof for your coins
| Brand | OSOPOLA |
| Merchant | Amazon |
| Category | Office Supplies |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0BNZZ924J |
| Color | 6 Pocket(97mm X 82mm Each Pocket |
| Size | Page Size: 28x21cm/11.0x8.3 inch[10 pages/pack] |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Plastic |
| Google Product Category | Office Supplies |
| Product Type | Toys & Games > Collectible Toys > Collectible Display & Storage > Coin Collecting Storage |
Personalized Return Address Labels - Cus... |
PATIKIL 32" Handheld Sign Holder Airport... |
Neenah White Index Paper, Mediumweight, ... |
Sony M-450 Microcassette Recorder with 3... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $12.95 | $26.49 | $16.99 | $325.89 |
| Brand | ActuallyCustom | PATIKIL | Neenah | Sony |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock Scarce | In Stock | In Stock Scarce |