| Brand | Adamanta |
| Merchant | Amazon |
| Category | Computers |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0B6274LV6 |
| Color | Compatible Dell 4800MHz Memory |
| Size | (32GBx1) 32GB |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Electronics > Computers |
| Product Type | Electronics > Computers & Accessories > Computer Components > Internal Components > Memory |
32GB ( 32GBx1 ) DDR5 4800 MHz Non-Parity/Non-ECC Unbuffered SODIMM DRAM Notebook Memory 262 pin Dual Rank Module. Every module is backed by a limited lifetime warranty. We always have hundreds in stock! We always have hundreds in stock! Every single module is fully tested by the manufacturer. Our experienced technicians can verify if these parts will work for you. Compatible with Dell Alienware x17 R2, Alienware m15 R7, Alienware M15 R7 AMD, Alienware M17 R5. Compatible with Dell G15 5520, G5 5521, G5 5525. Compatible with Dell Inspiron 7620. Compatible with Dell Latitude 5431, Latitude 5531. Compatible with Dell Precision 3470, Precision 3570, Precision 3571, Precision 5570, Precision 5770. Compatible with Dell XPS 9520, XPS 9720. Accelerate your programs and increase your system memory to 8GB , 16GB , 32GB , 64GB , or even 128GB with supported computer systems installing Adamanta Memory. Don't trust just any memory module out there. Every single piece sold are stress tested for reliability and longevity.
| Brand | Adamanta |
| Merchant | Amazon |
| Category | Computers |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0B6274LV6 |
| Color | Compatible Dell 4800MHz Memory |
| Size | (32GBx1) 32GB |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Electronics > Computers |
| Product Type | Electronics > Computers & Accessories > Computer Components > Internal Components > Memory |
Intel Pro 1500 2.5" 240GB SSD HDD SATA3 ... |
Avaya Partner ACS Voice Messaging PC Car... |
Starlink Gen 3 Cable Coupler IP68 Waterp... |
DONGKE Case for Samsung Galaxy Tab A11 P... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $194.68 | $89.00 | $22.99 | $23.99 |
| Brand | Intel | Amazon Renewed | AUSGLEIFEN | DONGKE |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock Scarce | In Stock Scarce | In Stock | In Stock Scarce |