| Brand | Barrington Hardwoods |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0B143BX1V |
| Color | Light Brown |
| Size | 2" x 2" x 8" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | wood |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Building Supplies > Building Materials > Raw Building Materials > Lumber |
🤎 Beautiful Grain ✔️ Surfaced hit or miss @ 1-15/16" 💯 Guaranteed to clean up 100% at 1-3/4" 🔥 Perfectly Kiln Dried
| Brand | Barrington Hardwoods |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0B143BX1V |
| Color | Light Brown |
| Size | 2" x 2" x 8" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | wood |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Building Supplies > Building Materials > Raw Building Materials > Lumber |
WeChef 30 Pack Restaurant Menu Covers 8.... |
Green Klean GK-S-Coach Replacement Vacuu... |
HAZPROOF BOOTS 82330-13... |
BJZ 4 Pin Car Connectors Waterproof 22AW... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $99.90 | $102.39 | $89.99 | $17.99 |
| Brand | Yescom | Green Klean | TINGLEY | BJZ |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock Scarce | In Stock |