| Brand | VNSZNR |
| Merchant | Amazon |
| Category | Electronics |
| Availability | Leadtime |
| SKU | B09W2Y6T7P |
| Color | 120A |
| Size | LiFePO4 4S 12V |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Plastic |
| Google Product Category | Electronics |
| Product Type | Electronics > Power Accessories > Power Converters |
★【VNSZNR LiFePO4 BMS】The BMS was be manufactured by high quality Mos and IC. Keep your battery long cycle service life time. Extreme low power consumption. The consumption of the whole device is less than 50uA. ★【LiFePO4 BMS】Single overcharge protection voltage is about 3.75V. Single over-release protection voltage is about 2.1V. Working temp: - 20 ℃ ~ 70 ℃ / - 4 ℉ ~ 158 ℉. ★【Multiple protection】Over-charging protection. Over-discharging protection. Over-current protection. Temperature protection. Disconnect protection. Short Circuit Protection. Short Circuit protect recover. Balance Function. ★【Heavy Duty】VNSZNR Lifepo4 BMS use high anti-corrosion, high water resistance, high impedance ESD conformal Coating.It is waterproof, dustproof and shockproof. ★【What You Get】1pcs*VNSZNR 4S 100A BMS; 1pcs*balance cable; 1pcs*English user manual, Package also come with B- and P- cable, 36-months warranty and friendly customer service. Quality Guarantee--- ISO/ FCC/ RoHS/ PSE/ CE APPROVED.
| Brand | VNSZNR |
| Merchant | Amazon |
| Category | Electronics |
| Availability | Leadtime |
| SKU | B09W2Y6T7P |
| Color | 120A |
| Size | LiFePO4 4S 12V |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Plastic |
| Google Product Category | Electronics |
| Product Type | Electronics > Power Accessories > Power Converters |
Lebakort Storage Case Kits Compatible wi... |
AKB73615702 Replacement Remote Control C... |
3M Privacy Filter for 23.6" Widescreen M... |
Replacement for Daikin Air Conditioner R... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $29.99 | $5.50 | $79.00 | $24.98 |
| Brand | Lebakort | ZdalaMit | 3M | YING RAY |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock Scarce | In Stock Scarce | In Stock Scarce | In Stock |