| Brand | UtyTrees |
| Merchant | Amazon |
| Category | Office Supplies |
| Availability | In Stock |
| SKU | B09NSP4G5W |
| Color | Green |
| Size | 5.2" x 7.5" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Paper |
| Google Product Category | Office Supplies |
| Product Type | Office Products > Office & School Supplies > Calendars, Planners & Personal Organizers > Planners, Refills & Covers > Planners |
Perfect Size - 5.2“ x 7.5”, lightweight, and it’s spiraled, so it lays flat, and it is small enough to fit in a purse/small school bag. 150 pages, 1 page per day, work for you creating the life you want. Schedule Planner - this Non-Dated day planner has important list, time table, and to-do list with checkboxes. The daily to do list planner is the undated organizer, so you can add dates as needed. This is very convenient for you who are now a daily planner. This layout is handy for daily work planning. This day planner is perfect for an hour by hour breakdown, quick notes, and detailed planning. Toss the phone task app because you will be distracted by social media or email anyway, and it is handy for daily organization. The thick paper of this hourly appointment book can provide you with a better writing experience without worrying about ink penetration and feathering! Waterproof plastic cover, comfortable to use and carry! You can make your personalized cover according to your preferences.
| Brand | UtyTrees |
| Merchant | Amazon |
| Category | Office Supplies |
| Availability | In Stock |
| SKU | B09NSP4G5W |
| Color | Green |
| Size | 5.2" x 7.5" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Paper |
| Google Product Category | Office Supplies |
| Product Type | Office Products > Office & School Supplies > Calendars, Planners & Personal Organizers > Planners, Refills & Covers > Planners |
Blulu Solar System Poster Large Space Bi... |
Sheaffer Sentinel Blue Ballpoint Pen & 0... |
NomadCraftsCo. Leather Journal-Vintage L... |
Heavyoff Office Chair Mat for Hardwood F... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $7.99 | $49.99 | $29.95 | $31.89 |
| Brand | Blulu | Sheaffer | NomadCraftsCo | Heavyoff |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock Scarce | In Stock | In Stock |