| Brand | uxcell |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B098WQZ55K |
| Color | White, Black, Red, Green, Blue |
| Size | 22mm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Video Games > PC > Accessories > Controllers > Joysticks |
52mm x 30mm arcade game ellipse oval ball top joystick handle Easy to install. Durable. Fits all M6 screw Joystick. Ball top can be replaced easily. Perfect parts for arcade game machine. Thread Size: M6; Ball Top Size: 52mm x 30mm/2-inch x 1.2-inch Package Content: 1 Set x Arcade Game Ball Top Features:
Ellipse ball top joystick handle
Easy to install. Durable. Fits all M6 screw Joystick.
Ball top can be replaced easily. Perfect parts for arcade game machine.
Specification:
Color: White Black Red Green Blue
Thread Size: M6
Total Size: 52 x 30mm / 2 x 1.2 inch (H*W)
Package Content:
1 Set x Arcade Game Ball Top
| Brand | uxcell |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B098WQZ55K |
| Color | White, Black, Red, Green, Blue |
| Size | 22mm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Video Games > PC > Accessories > Controllers > Joysticks |
1/4" BSPT Male Check One Way Valve 304 S... |
IMIKEYA 12pcs Vertical Napkin Rack Acryl... |
(10 Pack) #2 Size 1 Micron Liquid Filter... |
EISCO 6PK Wash Bottle for Acetone, 1000m... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $15.44 | $20.09 | $74.99 | $61.99 |
| Brand | DIYNoLab | IMIKEYA | PRM | EISCO |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock Scarce |