| Brand | WESTHL |
| Merchant | Amazon |
| Category | Furniture |
| Availability | In Stock |
| SKU | B094QHXH5K |
| Color | Brown |
| Size | 20"x25"x32" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Wood |
| Google Product Category | Furniture |
| Product Type | Home & Kitchen > Furniture > Game & Recreation Room Furniture > Folding Stools |
This is a Prayer's Kneeler with folding bench and tabletop. The prayer kneeler also has a fold up table top. Prayer can place bible on table top and have no worry of space. This beautiful prayer kneeler has cross printed on both side and wooden cross in the center. The table is made from soild wood for long term use. Assembly required, tools are included. Do you want to be closer to God? Create a sacred space in your home without taking too much space?
Our prayer kneeler has fold up bench, so you can easily put against the wall or store it when not in use.
Specific:
1. size: 20"x25'x32'H (50x65x80cm H)
2. material: wood
| Brand | WESTHL |
| Merchant | Amazon |
| Category | Furniture |
| Availability | In Stock |
| SKU | B094QHXH5K |
| Color | Brown |
| Size | 20"x25"x32" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Wood |
| Google Product Category | Furniture |
| Product Type | Home & Kitchen > Furniture > Game & Recreation Room Furniture > Folding Stools |
Flamaker 4 Pieces Outdoor Patio Furnitur... |
Pocassy Outdoor Sofa Lounge Chair Covers... |
Sezanrpt 4 Inches Black Small Wall Shelv... |
Lull Original 10" King Size Mattress – P... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $109.99 | $71.49 | $9.59 | $799.00 |
| Brand | Flamaker | Pocassy | Sezanrpt | Lull |
| Merchant | Amazon | bedbathbeyond | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |