| Brand | Acrylicblank |
| Merchant | Amazon |
| Category | Office Supplies |
| Availability | In Stock |
| SKU | B08TVXJQFW |
| Color | 1/4" Thick Black |
| Size | 13.5" Diameter |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Acrylic |
| Google Product Category | Office Supplies |
| Product Type | Office Products > Office & School Supplies > Store Signs & Displays > Store Signs |
Select product from drop-down list, then click Customize Now for inner diameter circle Laser cut with clean smooth edge Quality acrylic with protective paper or film Actual colors may differ from colors shown on your monitor. Matte finish is on one side only Listed product dimensions and thicknesses are nominal measurements AcrylicBlank Glossy Black Acrylic Circle, Disc, Round with Customized Center Hole Cutout (13.5" Diameter, 1/4" Thick Black)
| Brand | Acrylicblank |
| Merchant | Amazon |
| Category | Office Supplies |
| Availability | In Stock |
| SKU | B08TVXJQFW |
| Color | 1/4" Thick Black |
| Size | 13.5" Diameter |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Acrylic |
| Google Product Category | Office Supplies |
| Product Type | Office Products > Office & School Supplies > Store Signs & Displays > Store Signs |
Wisuce Desk Organizer with Drawers - Bam... |
Henoyso 12 Pcs Folders with Pocket Schoo... |
EcoEarth Passport & Identification Card ... |
Todkoding 2 PCS 9"x13" Clear Weekly Meal... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $37.99 | $16.99 | $47.99 | $17.99 |
| Brand | Wisuce | Henoyso | EcoEarth | Todkoding |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |