| Brand | FUNLMO |
| Merchant | Amazon |
| Category | Jewelry |
| Availability | In Stock |
| SKU | B08J2RS22V |
| Color | Silver-CZ&Opal, 1pc |
| Size | 16G 6mm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Opal,Zircon,Steel |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Jewelry |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Women > Jewelry > Body Jewelry > Piercing Jewelry > Rings |
Color: Silver with cube zircon and opal; Size: 16 gauge (thickness: 1.2 mm); inner diameter 6 mm; sold individually; please check thickness and inner diameter carefully; refer to the size picture; select most suitable size for yourself Material: The nose ring is made of 316L surgical steel, cube zircon and opal; polished very well; comfortable to wear without sharp edge Easy to Use: The nose hoop is easy to insert by hand without a tool. The closure is seamless. And it's still tight after long-term use, needn't to worry about lost when working, walking or exercising Multi-function: It can be used as nose ring hoop, septum ring, ear lobe earring, helix earring, cartilage earring, conch earring, rook earring, daith earring, tragus earring, snug earring, lip ring, etc Classic Timeless Style: The nose ring hoop is simple, classic and cute, making your piercing more elegant and delicate; suitable for women and men; for friends, love ones, and families on anniversary, birthday, party
| Brand | FUNLMO |
| Merchant | Amazon |
| Category | Jewelry |
| Availability | In Stock |
| SKU | B08J2RS22V |
| Color | Silver-CZ&Opal, 1pc |
| Size | 16G 6mm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Opal,Zircon,Steel |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Jewelry |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Women > Jewelry > Body Jewelry > Piercing Jewelry > Rings |
JewelStop 10k Solid Gold Yellow Or White... |
REHANDLE Dainty Tennis Necklaces for Wom... |
Amazing Saints Olive Wood Tau Cross Neck... |
CRUSH CR Vintage Chunky Open Rings Set G... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $477.16 | $9.99 | $19.88 | $9.99 |
| Brand | JewelStop | REHANDLE | Amazing Saints | CRUSH CR |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |