| Brand | Branded Boards |
| Merchant | Amazon |
| Category | Outdoor Recreation |
| Availability | In Stock |
| SKU | B08GBX98GJ |
| Color | 7cm (2.8in) Black 12 Pack |
| Size | 7cm x 3.5cm (2.8" x 1.4") |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Alloy Steel |
| Google Product Category | Sporting Goods > Outdoor Recreation |
| Product Type | Sports & Outdoors > Outdoor Recreation > Accessories > Accessory & Keychain Carabiners |
Black 12-Pack of 7cm Carabiner Snap Hooks Size: 7cm x 3.5cm (2.8" x 1.4") 180kg (400lb) Load Rating. Carabiner spring snap link gate opens and closes easily and smoothly for making quick connections. Black & Silver Heavy Duty Carabiner Snap Hooks with spring gate action for making quick attachments. Corrosion Resistant Zinc Galvanized Steel Carabiner Clip. Carabiner Snap Hooks are Great for Ropes, Chains, Straps, Backpacks, Key Ring, Camping, Hiking, Walking, Travel, Fishing, Home, Dog Leash, Indoor, Outdoor, Equipment, Gear, Tools, Gates, Gym, Hammocks, Water Bottles, etc. If you are not happy with your purchase, return within 30 days for a refund. Have fun and be safe using these versitile steel carabiner spring snap hooks. Branded Boards Black & Silver Heavy Duty Zinc-Galvanized Steel Carabiner Spring Snap Clip Link Hooks. 200 - 500lb Load Rating. 6 Packs, 12 Packs and Variety Packs. Caribeaner Clip Heavy Duty Snap Hooks are Great for Ropes, Chains, Straps, Backpacks, Key Ring, Camping, Hiking, Walking, Travel, Fishing, Home, Dog Leash, Indoor, Outdoor, Equipment, Gear, Tools, Gates, Gym, Hammocks, Water Bottles, etc. Carabiner spring snap hook gate opens and closes easily and smoothly for making quick connections. Have fun and be safe using these versitile steel carabiner spring snap hooks.
| Brand | Branded Boards |
| Merchant | Amazon |
| Category | Outdoor Recreation |
| Availability | In Stock |
| SKU | B08GBX98GJ |
| Color | 7cm (2.8in) Black 12 Pack |
| Size | 7cm x 3.5cm (2.8" x 1.4") |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Alloy Steel |
| Google Product Category | Sporting Goods > Outdoor Recreation |
| Product Type | Sports & Outdoors > Outdoor Recreation > Accessories > Accessory & Keychain Carabiners |
PFSN DF-3000 Professional Underwater Fla... |
Woolverino Tie Headband... |
ZCJB-WSRY Custom Wolf Drawstring Backpac... |
THE NORTH FACE Women's Cedar Trail Grid ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $43.98 | $14.99 | $22.99 | $80.00 |
| Brand | PFSN professioner | Minus33 Merino Wool | ZCJB-WSRY | The North Face |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock Scarce | In Stock Scarce | In Stock | In Stock |