| Brand | SUNLU |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | In Stock |
| SKU | B08CVG79JM |
| Color | 1000g Pla Plus White |
| Size | 1 kg |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Polylactic Acid |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Industrial & Scientific > Additive Manufacturing Products > 3D Printing Supplies > 3D Printing Filament |
No description available for this product.
| Brand | SUNLU |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | In Stock |
| SKU | B08CVG79JM |
| Color | 1000g Pla Plus White |
| Size | 1 kg |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Polylactic Acid |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Industrial & Scientific > Additive Manufacturing Products > 3D Printing Supplies > 3D Printing Filament |
Ponaflex PonaSpring 1/2" x 100 FT- Spira... |
TecoTek 3/4" Drive Shallow 6-Point Impac... |
JIT Fastener #10 x 3 Deck Screws, 100 PC... |
S&S Worldwide Unfinished Sand Art Boards... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $155.00 | $181.97 | $12.99 | $12.58 |
| Brand | PONAFLEX | TecoTek | JIT Fastener | S&S Worldwide |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock Scarce | In Stock |