| Brand | FREE FISHER |
| Merchant | Amazon |
| Category | Outdoor Recreation |
| Availability | In Stock |
| SKU | B08BTD7HYV |
| Color | 0.2g |
| Size | 0.2g, 0.3g, 0.4g, 0.5g, 0.6g, 0.8g, 1g, 1.2g |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Lead |
| Google Product Category | Sporting Goods > Outdoor Recreation |
| Product Type | Sports & Outdoors > Hunting & Fishing > Fishing > Terminal Tackle & Accessories > Sinkers & Weights |
Great for sinking bait to the strike zone. Product Name: Fishing Split Shot; Material: Lead Soft shots with central cut and none abrasive to mono or braid lines Great for changing situations by allowing and adding to remove weights Quantity: 8 size Could choose , removable fishing weights, 500pcs for each size; Size: 0.2/0.3/0.4/0.5/0.6/0.8/1g/1.2g Removable Split-Shot,500Pcs 0.2g Lead Sinking Split Shots Fishing Sinkers,Fishing Weights Sinkers
| Brand | FREE FISHER |
| Merchant | Amazon |
| Category | Outdoor Recreation |
| Availability | In Stock |
| SKU | B08BTD7HYV |
| Color | 0.2g |
| Size | 0.2g, 0.3g, 0.4g, 0.5g, 0.6g, 0.8g, 1g, 1.2g |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Lead |
| Google Product Category | Sporting Goods > Outdoor Recreation |
| Product Type | Sports & Outdoors > Hunting & Fishing > Fishing > Terminal Tackle & Accessories > Sinkers & Weights |
BLACK DIAMOND Camalot C4 | Lightweight R... |
Harken Carbo Air Block | Premium Sailing... |
FULORIS Men's Women's Hiking Boots Casua... |
Sunglasses FERRAGAMO SF 833 S 001 Crysta... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $89.95 | $51.95 | $34.84 | $64.99 |
| Brand | BLACK DIAMOND | Harken | FULORIS | Salvatore Ferragamo |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock Scarce | In Stock Scarce | In Stock Scarce |