| Brand | NEMIX RAM |
| Merchant | Amazon |
| Category | Computers |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B07D3YD2R8 |
| Color | 64GB |
| Size | 64GB (4X16GB) DDR4 2400MHZ ECC UDIMM |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Electronics > Computers |
| Product Type | Electronics > Computers & Accessories > Computer Components > Internal Components > Memory |
NEMIX RAM is a Distributor and Manufacturer of Computer Memory and Storage Upgrades. Specializing in Enterprise Storage RAM for Servers and Workstations along with all Standard and Specialty ECC Memory for NAS & PC/Mac based Computers and Laptops. Our Memory Delivers Enhanced Performance: No Doubt about it, Memory Upgrades are the Easiest, Most Cost Effective Way to Speed Up, Maximize and Boost the Overall Performance of Your Computing Environment. Simple Installation: Typically you can Easily Upgrade the Memory Yourself in a couple of Minutes. Always Refer to your Owners Manual for Detailed Instructions. Our Commitment: To Provide only the Best, Highest Quality, Computer Memory Products in the Industry. Back them with a Lifetime Replacement Warranty, and offer Top Tier Support from a Seasoned IT Support Staff that Completely Understands Memory Upgrades. Once You Install NEMIX RAM You Won't need Anything Else. NEMIX RAM 64GB (4X16GB) DDR4 2400MHZ PC4-19200 2Rx8 1.2V 288-PIN ECC Unbuffered UDIMM Memory KIT
| Brand | NEMIX RAM |
| Merchant | Amazon |
| Category | Computers |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B07D3YD2R8 |
| Color | 64GB |
| Size | 64GB (4X16GB) DDR4 2400MHZ ECC UDIMM |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Electronics > Computers |
| Product Type | Electronics > Computers & Accessories > Computer Components > Internal Components > Memory |
MDCGPower 5ft AC Power Cord Cable Compat... |
X-keys USB Programmable Keypads and Keyb... |
Dell Latitude 5450 5000 Business AI PC L... |
SecuX V20 Plus - Most Secure Crypto Hard... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $4.00 | $229.95 | $949.99 | $89.00 |
| Brand | MDCGPower | X-keys | ist computers | SecuX |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock Scarce | In Stock | In Stock |