| Brand | RJS Labels |
| Merchant | Amazon |
| Category | Office Supplies |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B01D8XS16A |
| Color | White |
| Size | 3" x 2" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Paper |
| Google Product Category | Office Supplies |
| Product Type | Office Products > Office & School Supplies > Labels, Indexes & Stamps > Labels & Stickers > Laser & Inkjet Printer Labels |
3" wide x 2" high labels with 3/4" core - 2 3/8" overall diameter - 300 per roll - 7,200 labels total Compatible with ZEBRA QL320, QL420, QLn320, QLn420, ZQ620 and ZQ630 Mobile Printers. NOTE: THESE LABELS WILL NOT WORK WITH ZQ510 OR ZQ520 PRINTERS. Topcoated Direct Thermal Labels (no ribbons needed) with permanent adhesive Wound Out With Timing Mark - Perforation Between labels Made in the USA. Family owned company since 1985 Use these 3" wide x 2" high labels with your ZEBRA QL320, QL420, QLn320, QLn420, ZQ620 and ZQ630 Mobile Printers. NOTE: THESE LABELS WILL NOT WORK WITH ZQ510 OR ZQ520 PRINTERS. These rolls have 3/4" core and 2 3/8" overall diameter. White topcoated direct thermal labels with perforation between labels and timing mark on back. 300 labels per roll, 7,200 total labels. These are first run, fresh USA made products.
| Brand | RJS Labels |
| Merchant | Amazon |
| Category | Office Supplies |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B01D8XS16A |
| Color | White |
| Size | 3" x 2" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Paper |
| Google Product Category | Office Supplies |
| Product Type | Office Products > Office & School Supplies > Labels, Indexes & Stamps > Labels & Stickers > Laser & Inkjet Printer Labels |
CARAN D'ACHE 0843-009 Caran d'Ache Fount... |
SCRIBBLEDO Fraction Manipulatives 9”x12”... |
Acrimet Desktop Organizer - Multi Organi... |
Pilot V10 Grip Liquid Ink Rollerball 1.0... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $63.51 | $9.99 | $17.90 | $33.99 |
| Brand | Caran d'Ache | Scribbledo | Acrimet | PILOT |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock Scarce | In Stock | Unknown Availability | In Stock Scarce |