| Brand | Wrangler Authentics |
| Merchant | Amazon |
| Category | Clothing |
| Availability | In Stock |
| SKU | B00XKXWR0K |
| Color | Vintage Stonewash |
| Size | 33W x 30L |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Cotton |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Clothing |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Men > Clothing > Jeans |
RELAXED FIT. Built with a relaxed fit through the seat and thigh, these five-pocket jeans sit at the natural waist for a comfortable fit DURABLE MATERIALS. This relaxed fit jean is made with durable cotton denim that will hold up over time -- even through long days on the job FUNCTIONAL COMFORT. Great for long days on the job or working in the yard, this cotton jean keeps you comfortable throughout any task. Made with breathable cotton for a timeless fit and all day comfort HEAVY-DUTY HARDWARE. Finished with a zipper fly, button closure and embroidered back pockets FIVE POCKET STYLING. This jean is constructed with an authentic five pocket styling: (1) watch pocket, (2) front scoop pockets, (3) back patch pockets
| Brand | Wrangler Authentics |
| Merchant | Amazon |
| Category | Clothing |
| Availability | In Stock |
| SKU | B00XKXWR0K |
| Color | Vintage Stonewash |
| Size | 33W x 30L |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Cotton |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Clothing |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Men > Clothing > Jeans |
JoJo's Bizarre Adventure Breakdown Kille... |
1926-1996 Birthday Gifts for Men Women,P... |
Bali Women's Underwire Bra DF3W11, One S... |
Lilax Boys' Button Down Shirt Solid Long... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $19.99 | $23.99 | $20.79 | $18.99 |
| Brand | JoJo's Bizarre Adventure | CKETDYO | Bali | Lilax |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |