| Brand | GEARWRENCH |
| Merchant | Amazon |
| Category | Tools |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B00AEBKN5W |
| Size | 2-1/2 in |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Chrome Molybdenum Steel |
| Google Product Category | Hardware > Tools |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Power & Hand Tools > Hand Tools > Sockets & Socket Sets > Individual Drive Sockets > Star Drive |
Off-corner loading design reduces fastener rounding Manganese phosphate finish to resist corrosion
| Brand | GEARWRENCH |
| Merchant | Amazon |
| Category | Tools |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B00AEBKN5W |
| Size | 2-1/2 in |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Chrome Molybdenum Steel |
| Google Product Category | Hardware > Tools |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Power & Hand Tools > Hand Tools > Sockets & Socket Sets > Individual Drive Sockets > Star Drive |
uxcell Steel Band Clamp 20mm Inner Dia F... |
TMAX 25 pc T40 Torx Star 6 Point T-40 Sc... |
Powernail 1845F Pneumatic Trigger-Pull 1... |
CRKT Stylus Everyday Carry EDC Pocket Fo... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $9.49 | $15.67 | $236.97 | $69.99 |
| Brand | uxcell | TMAX | Powernail | CRKT |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock Scarce | In Stock | In Stock Scarce | In Stock Scarce |