| Brand | Rollerbones |
| Merchant | Amazon |
| Category | Outdoor Recreation |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B004Q7JX6A |
| Color | Green |
| Size | 62mm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Polyurethane |
| Google Product Category | Sporting Goods > Outdoor Recreation |
| Product Type | Sports & Outdoors > Sports > Skates, Skateboards & Scooters > Inline & Roller Skating > Roller Skate Parts > Wheels |
Roller bones team wheels have proven competition shapes poured in a high rebound, easy to ride, medium hard, long-lasting formula High rebound indoor wheel, great for recreational and artistic skating; This is a quality wheel at an affordable price These long lasting artistic wheels are competition quality & formulated to roll smoothly while providing a fantastic grip on the rink floor
| Brand | Rollerbones |
| Merchant | Amazon |
| Category | Outdoor Recreation |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B004Q7JX6A |
| Color | Green |
| Size | 62mm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Polyurethane |
| Google Product Category | Sporting Goods > Outdoor Recreation |
| Product Type | Sports & Outdoors > Sports > Skates, Skateboards & Scooters > Inline & Roller Skating > Roller Skate Parts > Wheels |
SHAKEitCOOL Extended Size Cooling Towel ... |
Culture Supply Surfboard Surf Leash (6 S... |
Funn Descend Upper Headset ZS56/28.6, Ze... |
Coastal Pet Li'l Pals Stainless Steel De... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $22.99 | $24.95 | $32.99 | $13.49 |
| Brand | SHAKEitCOOL | Culture Supply | Funn | Coastal |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock Scarce | In Stock |