| Brand | Fun Express |
| Merchant | Amazon |
| Category | Toys |
| Availability | In Stock |
| SKU | B000VQBQ1K |
| Size | 2" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Vinyl |
| Google Product Category | Toys & Games > Toys |
| Product Type | Toys & Games > Baby & Toddler Toys > Bath Toys |
These stealthy fighters wear colorful ninja clothes and are on a mission to party! Decorations like these are perfect for a boy’s birthday party, especially when placed on indoor or outdoor table tops. These unique party supplies also make great party favors and can be easily stuffed into favor bags for guests to take home. And with assorted colors, there's a Ninja Rubber Ducky for everyone! Vinyl. (12 pcs. per unit) 2" Duckies do not float upright. These stealthy fighters wear colorful ninja clothes and are on a mission to party! Decorations like these are perfect for a boy’s birthday party, especially when placed on indoor or outdoor table tops. These unique party supplies also make great party favors and can be easily stuffed into favor bags for guests to take home. And with assorted colors, there's a Ninja Rubber Ducky for everyone! 2" Duckies do not float upright.
| Brand | Fun Express |
| Merchant | Amazon |
| Category | Toys |
| Availability | In Stock |
| SKU | B000VQBQ1K |
| Size | 2" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Vinyl |
| Google Product Category | Toys & Games > Toys |
| Product Type | Toys & Games > Baby & Toddler Toys > Bath Toys |
Tender Leaf Toys - Little Otter Canal Bo... |
Win SPORTS Shut The Box Dice Game,Wooden... |
Oiytrmcg lLtalian Brainrot Tralalero Tun... |
Gilumza Pull Back Motorcycle Toys, Pullb... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $104.99 | $19.99 | $19.69 | $15.99 |
| Brand | Tender Leaf Toys | WIn SPORTS | Oiytrmcg | Gilumza |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |