| Brand | VEVOR |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Shelves |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92749200 |
| Color | 47.2 x 19.7 x 41.5 in |
| Size | 47.2 x 19.7 x 41.5 in |
| Condition | new |
| Material | Stainless Steel |
Durable NSF Stainless Steel: Made of SUS201 stainless steel with brushed finish, rustproof, scratch-resistant, corrosion-resistant, easy to clean, durable, and NSF certified for food security Multi-Functional Design: Combines a spacious worktop, deep…
| Brand | VEVOR |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Shelves |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92749200 |
| Color | 47.2 x 19.7 x 41.5 in |
| Size | 47.2 x 19.7 x 41.5 in |
| Condition | new |
| Material | Stainless Steel |
Versatile Kitchen Storage Freestanding P... |
Heavy Duty Storage Metal Adjustable Shel... |
VEVOR Stainless Steel Work Table 24 x 18... |
Amish Made Pine Primitive Storage Shelf ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $294.49 | $89.49 | $115.49 | $129.49 |
| Brand | RENEWLINE | VEVOR | Kunkle Holdings LLC | |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |