| Brand | FTL Lighting |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Outdoor Sconces |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92591485 |
| Color | Warm White 2700K - 3000K |
| Size | 26" |
| Condition | new |
| Material | Aluminum |
【Dimmable Led Light Source】LED strip light source,750lm, soft and uniform beam; Smooth dimming from 5%-99%; Water resistant Led Driver:short circuit and overload protection design.
| Brand | FTL Lighting |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Outdoor Sconces |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92591485 |
| Color | Warm White 2700K - 3000K |
| Size | 26" |
| Condition | new |
| Material | Aluminum |
Draped 12in LED Outdoor Wall Light Selec... |
Winfield 1 Light Black Outdoor Wall Ligh... |
Justice Design Ambiance - Small ADA Rect... |
Nuvo Lighting 60/888 Central Park 3 Ligh... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $280.80 | $132.49 | $230.00 | $97.21 |
| Brand | Modern Forms | CWI Lighting | Justice Design | Nuvo Lighting |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |