| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92508179 |
| Color | Green-63 x 31.5 x 17.3 in |
| Size | 63 x 31.5 x 17.3 in |
| Condition | new |
| Material | Steel |
This Modern Raised Bed is the ultimate in minimalist design, providing a sleek yet user-friendly solution for outdoor gardening lovers.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92508179 |
| Color | Green-63 x 31.5 x 17.3 in |
| Size | 63 x 31.5 x 17.3 in |
| Condition | new |
| Material | Steel |
3 PCS Round Galvanized Raised Garden Bed... |
10x4x1.5 FT Galvanized Steel Raised Gard... |
Outdoor Metal Wedding Arch Flowers Frame... |
6x3x1 Ft Galvanized Raised Garden Bed, P... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $89.99 | $101.48 | $90.99 | $102.98 |
| Brand | Coromose | Coromose | Coromose | Coromose |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |