| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92508175 |
| Color | Green-94.5 x 31.5 x 17.3 in |
| Size | 94.5 x 31.5 x 17.3 in |
| Condition | new |
| Material | Steel |
This Modern Raised Bed is the ultimate in minimalist design, providing a sleek yet user-friendly solution for outdoor gardening lovers.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92508175 |
| Color | Green-94.5 x 31.5 x 17.3 in |
| Size | 94.5 x 31.5 x 17.3 in |
| Condition | new |
| Material | Steel |
2-Tier Raised Garden Beds, Elevated Plan... |
32 in Live Animal Trap Cage, Humane Sens... |
1 gal Heritage bkue watering can... |
48 in Tow Behind Core Aerator, Pull Behi... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $108.48 | $51.99 | $50.94 | $199.99 |
| Brand | Coromose | Garvee | GARDMAN | Coromose |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |