| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92508172 |
| Color | Brown-10.8 x 23.2 x 27.6 in |
| Size | 10.8 x 23.2 x 27.6 in |
| Condition | new |
| Material | Steel |
This Rustic Solid Acacia Wooden Garden Planter is a charming addition to any living space, designed to encourage greenery both indoors and outdoors.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92508172 |
| Color | Brown-10.8 x 23.2 x 27.6 in |
| Size | 10.8 x 23.2 x 27.6 in |
| Condition | new |
| Material | Steel |
Costway Lawn Leveling Rake 36" x 10" Hea... |
Heavy Duty Vehicle Wheel Dollies for Mov... |
Costway Lawn Leveling Rake 36" x 10" Hea... |
53.5" Modern Raised Garden Bed Planter, ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $51.99 | $115.99 | $51.99 | $129.99 |
| Brand | Costway | Garvee | Costway | Coromose |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |