| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92508170 |
| Color | Brown-15.9 x 39.6 x 35.4 in |
| Size | 15.9 x 39.6 x 35.4 in |
| Condition | new |
| Material | Steel |
This planter box is made for outdoor spaces and combines practicality with rustic charm. It's perfect for any gardener.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92508170 |
| Color | Brown-15.9 x 39.6 x 35.4 in |
| Size | 15.9 x 39.6 x 35.4 in |
| Condition | new |
| Material | Steel |
1/2" x 100' Wall Mount Garden Hose Reel,... |
1500-lb Capacity Steel Mesh Garden Cart ... |
vidaXL Planter Box Concrete grey Enginee... |
4x2x2ft 2Pcs Galvanized Raised Garden Be... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $133.99 | $202.99 | $52.99 | $115.99 |
| Brand | Coromose | Coromose | vidaXL | Coromose |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |