| Brand | TanyaDecor |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Semi-Flush Mount Lights |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92255301 |
| Color | 31.5 in |
| Size | 31.5 in |
| Condition | new |
| Material | Wood,Metal |
Warm, versatile, and brimming with modern farmhouse charm, this 5-light walnut wood track light is like a stylized wooden beam that bends to your will, its walnut wood frame grounding the space in warmth, while the 5 rotatable heads pivot like curious…
| Brand | TanyaDecor |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Semi-Flush Mount Lights |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92255301 |
| Color | 31.5 in |
| Size | 31.5 in |
| Condition | new |
| Material | Wood,Metal |
Innovations Lighting Endless Possibiliti... |
Innovations Lighting Endless Possibiliti... |
6 Light Glass Geometric Semi Flush Mount... |
Meridian M60008 2 Light 13" Wide Semi-Fl... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $319.00 | $319.00 | $179.99 | $152.00 |
| Brand | Innovations Lighting | Innovations Lighting | kirahee | Meridian |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |