| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92249664 |
| Color | Off-White - 62.99 x 15.75 x 17.72 in |
| Size | 39.37 x 15.75 x 17.72" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
This colorful planter is a fantastic addition to any garden or patio, fusing practicality with the charm of modern design. It's super versatile, perfect for indoor and outdoor use, making it essential for plant lovers who value durability.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92249664 |
| Color | Off-White - 62.99 x 15.75 x 17.72 in |
| Size | 39.37 x 15.75 x 17.72" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
3 PCS Round Galvanized Raised Garden Bed... |
10x4x1.5 FT Galvanized Steel Raised Gard... |
Outdoor Metal Wedding Arch Flowers Frame... |
6x3x1 Ft Galvanized Raised Garden Bed, P... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $89.99 | $101.48 | $90.99 | $102.98 |
| Brand | Coromose | Coromose | Coromose | Coromose |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |