| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92249654 |
| Color | Off-White - 94.49 x 15.75 x 29.53 in |
| Size | 39.37 x 15.75 x 17.72" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
This colorful planter is a fantastic addition to any garden or patio, fusing practicality with the charm of modern design. It's super versatile, perfect for indoor and outdoor use, making it essential for plant lovers who value durability.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92249654 |
| Color | Off-White - 94.49 x 15.75 x 29.53 in |
| Size | 39.37 x 15.75 x 17.72" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
2PCS 8x4x2ft Raised Garden Bed for Outdo... |
48 in Tow Behind Core Aerator, Pull Behi... |
Hand Lawn Leveling Rake for Backyard, Ga... |
32 in Live Animal Trap Cage, Humane Sens... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $204.99 | $199.99 | $93.48 | $51.99 |
| Brand | Coromose | Coromose | Coromose | Garvee |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |