| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92249650 |
| Color | Black - 39.37 x 15.75 x 29.53 in |
| Size | 39.37 x 15.75 x 17.72" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
This colorful planter is a fantastic addition to any garden or patio, fusing practicality with the charm of modern design. It's super versatile, perfect for indoor and outdoor use, making it essential for plant lovers who value durability.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92249650 |
| Color | Black - 39.37 x 15.75 x 29.53 in |
| Size | 39.37 x 15.75 x 17.72" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
8x4x2 FT Galvanized Steel Raised Garden ... |
6-Piece High-Efficiency Surface Drainage... |
2 PCS 4x2x2 FT Galvanized Steel Raised G... |
Plastic Plant Pot with Glazed Pottery Fi... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $131.99 | $147.99 | $125.99 | $77.99 |
| Brand | Coromose | Coromose | Coromose | Pure Garden |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |