| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92249636 |
| Color | Off-White - 39.37 x 15.75 x 29.53 in |
| Size | 39.37 x 15.75 x 17.72" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
This colorful planter is a fantastic addition to any garden or patio, fusing practicality with the charm of modern design. It's super versatile, perfect for indoor and outdoor use, making it essential for plant lovers who value durability.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92249636 |
| Color | Off-White - 39.37 x 15.75 x 29.53 in |
| Size | 39.37 x 15.75 x 17.72" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
Hand Lawn Leveling Rake for Backyard, Ga... |
6x3x2ft 2Pcs Galvanized Raised Garden Be... |
vidaXL Garden Planter with Trellis... |
13-Gallon Lawn Roller with U-Shaped Hand... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $83.48 | $159.99 | $105.99 | $78.49 |
| Brand | Coromose | Coromose | vidaXL | Garvee |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |