| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92244386 |
| Color | Grey - 55.1 x 55.1 x 14.2 in |
| Size | 126.8 x 126.8 x 14.2 in |
| Condition | new |
| Material | Steel |
This Oval Garden Raised Bed Planter is a must-have for anyone who loves gardening, whether you're a pro or just starting out.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92244386 |
| Color | Grey - 55.1 x 55.1 x 14.2 in |
| Size | 126.8 x 126.8 x 14.2 in |
| Condition | new |
| Material | Steel |
Kings County Tools 48oz Long Spout Coppe... |
Weed Puller Tool, 2Pcs Stainless Steel P... |
4pcs Mini Garden Hand Succulent Transpla... |
2pcs Rose Stem Leaf Thorn Stripper Remov... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $68.99 | $17.49 | $9.99 | $14.49 |
| Brand | Kings County Tools | Unique Bargains | Unique Bargains | Unique Bargains |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |