| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92244323 |
| Color | Brown - 88.2 x 88.2 x 14.2 in |
| Size | 88.2 x 88.2 x 14.2 in |
| Condition | new |
| Material | Steel |
This Large Brown Garden Raised Bed offers loads of room for planting various veggies, herbs, and flowers, making it perfect for any gardening fan.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92244323 |
| Color | Brown - 88.2 x 88.2 x 14.2 in |
| Size | 88.2 x 88.2 x 14.2 in |
| Condition | new |
| Material | Steel |
Hand Lawn Leveling Rake for Backyard, Ga... |
Heavy Duty Outdoor Folding Utility Garde... |
Raised Garden Bed with Greenhouse Cover,... |
2PCS 8x4x2ft Raised Garden Bed for Outdo... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $83.48 | $203.99 | $109.99 | $204.99 |
| Brand | Coromose | Coromose | Coromose | Coromose |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |